Logo Dorpsbelangen DriezumDriezum.info

Nieuws uit Driezum

Excelsior into the movies

zaterdag 15 mei 2010, 12:05
Laatst bijgewerkt: zaterdag 15 mei 2010, 17:04

excelsior_bios460w.jpg

U waant zich deze avond in een echte bioscoop, compleet met popcorn, M&M's en natuurlijk het grote witte doek! Christelijke muziekvereniging Excelsior Driezum/ Wâlterswâld speelt deze avond de hoofdrol samen met Piet Durk Meyer en onze jeugd!

excelsior70H.png

Piet Durk begon op 8-jarige leeftijd bij ons korps. Via de Bazuin Oentsjerk en het conservatorium heeft hij nu van zijn hobby zijn beroep gemaakt en speelt de solotrombonepartij bij de Koninklijke militaire kapel Johan Willem Friso.

Voor de pauze zullen verschillende soorten muziek de revue passeren. Na de pauze zal het filmgeweld losbarsten.

Hierin spelen verschillende dorpsbewoners een grote rol.

Meer gaan we niet verklappen, laat u verrassen en kom op zaterdag 5 juni om 19.30 uur naar de Nije Warf!

Kaarten á €5,= zijn verkrijgbaar bij de korpsleden en aan de zaal.